Kdo   jsme? Jsem!

Jmenuji se Jindřich Křeček a tvorbou WWW stránek se zabývám již spoustu let. Vše okolo počítačů a nových technologií mne vždy zajímalo. První webové stránky jsem tak zkoušel dělat již před více jak 20ti lety v "dřevních dobách" internetu.

Z tohoto důvodu jsem volil pro vysokoškolská studia i informačně zaměřený obor a to konkrétně obor managementu informací, v rámci kterého jsem získal titul inženýr.

Přestože mé hlavní pracovní zaměření je konzultant/analytik SAP, věnuji se tvorbě WWW stránek po celou dobu jako vedlejší činnosti. Ze začátku jsem dělal stránky čistě pro zábavu, či pro přátele a známé. Časem jsem začal dlouhodobě spolupracovat s kolegou, který realizuje webová řešení v rámci USA. Tvoříme zde pravidelně prezentační stránky pro podporu lokálních firem a zlepšujeme jejich pozice ve vyhledávání.

V rámci České republiky jsem již také realizoval, zatím spíše na osobní doporučení, několik www stránek a proto jsem se rozhodl začít nabízet své služby i veřejně v rámci ČR napřímo prostřednictvím vlastních WWW stránek, které jsem prozatím neměl.

Tvorba WWW stránek je pro mne stále více koníčkem, než nutným zdrojem obživy a tak nemám potřebu Vám, mým potencionálním klientům, cokoliv vnucovat. Vždy se pro Vás budu snažit najít ideální řešení pro Vaši WWW prezentaci.

Těším se na spolupráci s Vámi.

Image

Kontaktujte nás

Zavolejte nám!

732 786 768

V případě nedostupnosti se Vám ozveme do 24h

Napište nám

Jindřich Křeček

IČO: 01358073

Adresa a sídlo

Přecechtělova 2241/7
155 00 Praha 5