Základní služby k webovým stránkám

Design + Redesign

Základní službou při tvorbě webových stránek, které nabízíme, je jejich design. Ať už se jedná o vytvoření nových stránek či předělání stávajících.

Základem této služby je zvolení správného rozložení připravovaných webových stránek a sladění barevného podání s Vaší firemní identitou.

Samozřejmostí je responzivní design, neboť je nezbytné zajistit, aby stránka vypadala správně na jakémkoliv zařízení.

Image

Vzhled připravujeme ve spolupráci se zákazníkem. Jednou z cest je vytvoření originálního vzhledu přímo pro zákazníka. Je vhodné zejména u těch, kteří mají jasně danou představu o tom, jak by měl jejich nový web vypadat. Mají promyšlené základní rozložení a barevnost.

Zákazník má samozřejmě možnost využít šablon. To je vhodné v případě, kdy zákazník potřebuje inspiraci k tomu, jak by měl jeho web vypadat. Jsme schopni nabídnou využití licencovaných šablon od joomshaper, či akceptujeme jakoukoliv šablonu, kterou má zákazník k dispozici.

I na základě šablony pak následně se zákazníkem ladíme detaily a dotváříme vzhled od finální podoby, který se ve finále šabloně může podobat jen vzdáleně.

Šablony určené pro jiné systémy umíme přetvořit pro použití na námi tvořených stránkách. Stejně tak umíme do vzhledu přetvořit dodaný návrh od grafika.

Vícejazyčné stránky

Image

V rámci naší tvorby je samozřejmostí realizace též vícejazyčných stránek. Pokud plánujete expandovat do zahraničí, či máte cizojazyčnou klientelu, je nezbytné, aby jste těmto zákazníkům poskytnuli stránky v jazyce, kterému rozumí.

V základu pro Vás můžeme zajistit též překlad stávajícího českého textu do anglického, případně do ruského jazyka bez nutnosti externího překladatele.

SEF a SEO

Vytvořit webové stránky bez správné optimalizace pro vyhledávače by bylo kontraproduktivní. Proto jsou námi vytvořené stránky po technické stránce připraveny pro SEF i SEO.

Základem SEF jsou takzvané hezké URL, tedy adresy podstránek lehko čitelné pro běžného člověka jako například:

https://vasedomena.cz/o-naskatalogsluzbysluzby/nazev-sluzbyrealizovane-pracerealizovane-prace/zakazka-1

Další částí je SEO optimalizace, která spočívá mimo jiné ve správném nastavení pořadí úrovní nadpisů, či dalších sémantických optimalizací, které vedou ke správnému načítání a pochopení předkládaných dat ze strany vyhledávacích robotů

Image

Optimalizace rychlosti

Image

Pro co nejlepší uživatelský zážitek při procházení webových stránek je nutné zajistit, aby se stránky načetly co nejrychleji. Nelze spoléhat, že návštěvník webu bude na silném pevném připojení, kdy je mu jedno, že stránka má velikost v řádech megabytů.

Ruku v ruce s mobile first jde i nutnost stránky optimalizovat po stránce velikosti a to jak ze strany zdrojových kódů. tak ze strany použitých obrázků. Zejména právě obrázky je třeba nabízet v ideálním rozložení a kompresí a najít tak správný mix, kdy obrázek vypadá dobře a zároveň není datově náročný.

Implementované komponenty

WEB ZÁKLAD a WEB PLUS jsou založeny na CMS JOOMLA. Pro lepší uživatelský zážitek a jednodušší správu jsou stránky v základu dovybaveny níže uvedenými rozšířeními.

Page builder

Page builder

Jedná se o komponentu umožňující pokročilou editaci stránek ve vizuální podobě bez jakékoliv nutnosti znalosti programování

Pokročilé formuláře

Jedná se o komponentu umožňující pokročilou tvorbu formulářů, které veškeré odeslané formuláře archivuje v systému s možností lehké kontroly zadaných poptávek po přihlášení na vašich stránkách.

Zabezpečení

Zabezpečení

Komponenta pro pokročilé zabezpečení CMS Joomla. Použitím této komponenty se znatelně zvyšuje odolnost realizovaných stránek vůči online útokům.

Šablony

Šablony

Možnost využít šablony z nabídky joomshaper pro vaši prezentaci zdarma. Nasadíme i libovolnou šablonu dle vašeho přání, kterou si pořídíte.

Strukturovaná data

Komponenta pro automatizaci generování strukturovaných dat, které využije google pro lepší "pochopení" realizovaného webu, jako například zanesení informací o poloze pobočky, cenovému rozpětí nabízených služeb či otevírací době.

Optimalizace rychlosti

Komponenta pro automatizaci a optimalizaci výstupu. Jedná se o komponentu, která na pozadí minifikuje a slučuje CSS soubory či javasrcipty či optimalizuje načítání obrázků.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám!

732 786 768

V případě nedostupnosti se Vám ozveme do 24h

Napište nám

Jindřich Křeček

IČO: 01358073

Adresa a sídlo

Přecechtělova 2241/7
155 00 Praha 5